• +90 533 452 27 54              

HAKKIMIZDA

Image About

ÖZKAN DENİZ

Türkiye'nin Kaş Doktoru ve Ünlülerin Make Up Artisti.

Bulgar göçmeni olan Özkan DENİZ, öğrenim hayatına Sakarya Üniversitesi Makina Ressamlığı bölümü ile devam etti. 2002 yılında mezun olduktan sonra vizyonu ve sanata olan tutkusu sebebi ile Madonna başta olmak üzere pek çok Hoolwood ünlülerinin tercihi olan, Dünya'nın dev kozmetik markalarından birisi olan Kanebo ile meslek hayatına adım attı...

Lisans eğitiminden elde ettiği teknik resim ve matematik bilgilerini sanatına dahil eden Özkan DENİZ, mükemmel simetri dengesi gerektiren işlemlere imza attı.

Yaptığı çalışmalar ile sektöre hızlı ve de çok ses getiren bir giriş yapan Özkan DENİZ kısa süre içerisinde önce uzman akabinde Kanebo Türkiye'de eğitmenliğe yükseldi.

Meslek hayatında gelişime ve değişime öncü olmaya devam eden Özkan DENİZ, ID Mineral Türkiye'de eğitmenliğe mineral makyaj alanında yaptığı çalışmalarla devam etti.

Gerek sektöre kazandırdığı yenilikler gerekse yaptığı çalışmalarla çok ses getiren Özkan DENİZ Dünya'nın en başarılı kozmetik firmalarından biri olan MAC ile kariyerine devam etti.

Markanın Teknik Eğitmeni olarak sektöre birbirinden başarılı makyöz ve makyörleri kazandırmakla kalmadı bu sayede markanın ülke genelinde bilinirliğini arttıran öncü isimlerden birisi oldu.

Özkan DENİZ pek çok ünlünün Make Up Artistliğini&Danışmanlığını yürütmekte olup aynı zamanda Microblading ve kalıcı makyajda ki sanatı ile dilden dile dolaşarak kendisine bu sayede "Türkiye'nin Kaş Doktoru" ünvanı verildi.

Şu an Makeup Academy İstanbul işbirliği ile makyaj eğitimleri devam etmekte olan Özkan DENİZ yakında çok ses getirecek yeni projeleri ile sektöre yön vermeye devam edecektir.